Обдаровані діти

ПЛАН ЗАХОДІВ

 адміністрації та вчителів НВК №34 протягом 2020/2021 н.р.

щодо роботи з обдарованою молоддю

  •  забезпечити участь учнів у проведенні всеукраїнських олімпіад, конкурсів, конкурсів-захистів, турнірів
  • розшити мережу класів із поглибленим і профільним вивченням окремих предметів
  • організувати відпочинок у літньому таборі за участю обдарованої молоді
  • збільшити кількість гуртків та інших творчих об’єднань
  • забезпечити участь у роботі позашкільного навчального закладу “Малої академії наук учнівської молоді” Рекомендації вчителям НВК №34 щодо роботи

    з обдарованими учнями:

    • застосовувати проблемний метод у навчанні;
    • проводити самостійні роботи творчого характеру;
    • застосовувати індивідуальний підхід у навчанні;
    • впроваджувати розвивальні творчі ігри;
    • розв’язувати творчі завдання.

    Сфери обдаровоності дітей:

    1. Інтелектуальна сфера.  
    2. Сфера академічних досягнень.
    3. Творчість (креативність).
    4. Спілкування.
    5. Сфера художньої діяльності.                                                                            
    6. Рухова сфера.

    Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів за 2020/2021 навчальний рік


ПЛАН ЗАХОДІВ

 адміністрації та вчителів НВК №34 протягом 2020/2021 н.р.

щодо роботи з обдарованою молоддю

  • забезпечити участь учнів у проведенні всеукраїнських олімпіад, конкурсів, конкурсів-захистів, турнірів
  • розшити мережу класів із поглибленим і профільним вивченням окремих предметів
  • організувати відпочинок у літньому таборі за участю обдарованої молоді
  • збільшити кількість гуртків та інших творчих об’єднань
  • забезпечити участь у роботі позашкільного навчального закладу “Малої академії наук учнівської молоді”
  • розробити систему раннього і поетапного виявлення обдарованих дітей в початкових класах.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу МАН

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Дудкова Аліна Віталіївна НВК №34 ІІ 9 Свояк Марія Іванівна
Тихонова Марта НВК №34 учасник 9 Варламова Наталія Анатоліївна
Микитченко Мар’яна НВК №34 учасник 10 Бойко Світлана Володимирівна
Кочережко Крістіна НВК №34 учасник 10 Бойко Світлана Володимирівна

 

Призери ІІ (міського) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді, який відбувся 08 листопада 2020 року

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Небесний Віктор Олександрович НВК №34 ІІІ 5 Бойко Світлана Володимирівна

 

Призери ІІ (міського) етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Автаєва Поліна НВК №34 ІІІ 4 Іщенко Наталія Петрівна
Небесний Віктор Олександрович НВК №34 ІІІ 5 Бойко Світлана Володимирівна
Милокост Вероніка НВК №34 ІІІ 8 Романчук Леся Анатоліївна

 

Призери ІІ (міського) етапу у номінації “Оригінальність відео” відеоконкурсу “Від шістдесятників до покоління Z”

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Тихонова Марта НВК №34 ІІ 9 Варламова Наталія Анатоліївна
Микитченко Мар’яна НВК №34 учасник 10 Бойко Світлана Володимирівна
Котляр Олексій НВК №34 учасник 8 Варламова Наталія Анатоліївна

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2020 рік

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Котляр Олексій Олександрович НВК №34 І 8 Дядюшенко Світлана Петрівна

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
 28 листопада 2020 року

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Котляр Олексій Олександрович НВК №34 ІІІ 8 Санжарівська Ольга Олексіївна

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з з екології
 22 листопада 2020 року

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Чулкова Яна Андріївна НВК №34 ІІ 10 Санжарівська Ольга Олексіївна

Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади “На урок” всеукраїнського рівня та нагороджені дипломами ІІ-ІІІ ступенів всеукраїнського рівня

з української мови та зарубіжної літератури

Прізвище, ім.‘я, по батькові учня Назва навчального закладу Місце Клас Прізвище, ім‘я, по батькові вчителя
Тихонова Марта НВК №34 ІІ 9 Варламова Наталія Анатоліївна
Панасюк Катерина НВК №34 ІІІ 8 Ільченко Ірина Борисівна
Панасюк Катерина НВК №34 ІІІ 8 Романчук Леся Анатоліївна

 

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів

за І семестр 2018/2019 навчального року

Визначені переможці інтернет-олімпіад “На урок” всеукраїнського рівня та нагороджені дипломами І ступеня всеукраїнського рівня

з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня Місце Клас Назва предмета чи конкурсу Вчитель, який підготував
1 Панасюк Катерина Олександрівна І 6-А інтернет-олімпіада

“На урок” з зарубіжної літератури

Ільченко Ірина Борисівна

Визначені переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів учнівської творчості

з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня Місце Клас Назва предмета чи конкурсу Вчитель, який підготував
1 Дмитренко Яна Іванівна ІІІ 11-У олімпіада з

трудового навчання

Кириченко Наталія Василівна
2 Милокост Вероніка ІІ 6-А Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Романчук Леся Анатоліївна
3 Котляр Олексій

Олександрович

ІІ 6-Б міський конкурс читців-декламаторів гумористичних творів та театральних колективів “Казковий листопад” з зарубіжної літератури Ільченко Ірина Борисівна

Визначені учасники Всеукраїнських учнівських конференцій,

які отримали сертифікати

з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня Місце Клас Назва предмета чи конкурсу Вчитель, який підготував
1 Литовченко Анастасія серти-фікат 10-У IX Всеукраїнська учнівська мовна конференція “Лінгвістичні знання як засіб формування культури в сучасної молоді” Бойко Світлана Володимирівна

Визначені переможці І (шкільного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня Місце Клас Вчитель, який підготував
1 Чеберяк Валерія Денисівна І 5 Романчук Леся Анатоліївна
2 Котляр Олексій Олександрович І 6 Бойко Світлана Володимирівна
 

3

Кулик Вероніка Олександрівна І 7 Дорош Леся Миколаївна
 

4

Чулкова Яна Андріївна І 8 Бойко Світлана Володимирівна
5 Григор’ян Наталія Євгеніївна І 9 Дорош Леся Миколаївна
 

6

Ткачук Аніта Віталіївна І 10 Бойко Світлана Володимирівна
7 Новікова Аліна Олександрівна І 11 Дорош Леся Миколаївна

 


Рекомендації вчителям НВК №34 щодо роботи

з обдарованими учнями:

  • застосовувати проблемний метод у навчанні;
  • проводити самостійні роботи творчого характеру;
  • застосовувати індивідуальний підхід у навчанні;
  • впроваджувати розвивальні творчі ігри;
  • розв’язувати творчі завдання.

Сфери обдаровоності дітей:

  1. Інтелектуальна сфера.  
  2. Сфера академічних досягнень.
  3. Творчість (креативність).
  4. Спілкування.
  5. Сфера художньої діяльності.                                                                            
  6. Рухова сфера.